Vstupný bonus
PRE nových KLIENTOV
30 EUR BEZ RIZIKA
+ 30 FREE SPINOV

Chcem bonus

Vstupný bonus Stávka bez rizika 30 EUR plus 30 Free spinov

AKO NA TO

Chceš zažiť poriadnu dávku zábavy a vzrušenia? Stav si na svoj obľúbený tím úplne bez rizika až za 30 eur a roztoč to naplno v našom online Casine s 30 Free spinmi!

Podmienky pre Stávku bez rizika:

Ponuka Stávky bez rizika platí na prvú stávku po aktivovaní tohto bonusu s minimálnym kurzom 2.00 (platí pre SOLO, AKO, s výnimkou E-športy, Terno dňa, Maxikombi a dlhodobé stávky). Na uzavretie prvej stávky máš 7 dní po jej aktivácii. Ak táto stávka nebude úspešná, vrátime ti tvoj vklad na hráčsky účet do 24 hodín od vyhodnotenia stávky.

Podmienky pre bonus 30 Free spinov:

Free spiny sú voľné zatočenia herných automatov, ktoré môžeš využiť v Casine. Po dokončení registrácie je potrebné urobiť vklad na hráčsky účet v minimálnej hodnote 10 eur. Tento vklad môžeš použiť aj na Stávku bez rizika. Následne dostaneš ponuku na bonus 30 Free spinov na hru White King. Prijmi ponuku, otvor hru White King a vyskúšaj svoje šťastie. Na výhru sa nevzťahujú žiadne ďalšie podmienky, ale nezabudni, že bonus treba dokončiť do 7 dní.

Pravidlá a podmienky

Stávka bez rizika za 30 EUR

  • Ponuka Stávky bez rizika platí pre každého nového klienta, zaregistrovaného v stávkovej kancelárii FORTUNA SK, a.s. (ďalej Fortuna).
  • Stávku bez rizika môžete využiť online (na webstránke www.ifortuna.sk a v mobile na gm.ifortuna.sk), a vo všetkých pobočkách spoločnosti Fortuna.
  • Táto ponuka platí iba na prvú stávku po aktivovaní tohto bonusu.
  • Ponuka Stávky bez rizika platí na prvú stávku s minimálnym kurzom 2.00 (platí pre SOLO, AKO, s výnimkou Virtuálne hry, Terno dňa, Maxikombi a dlhodobé stávky).
  • Na uzavretie prvej stávky má klient obdobie 7 dní po aktivácii, po tejto dobe nárok na uzavretie Stávky bez rizika zaniká.
  • V prípade, ak Vaša prvá stávka po aktivácii bonusu bude neúspešná, Fortuna Vám vráti vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na hráčsky účet. Fortuna vráti klientovi len vklad za tiket, manipulačný poplatok vo výške 6 % z vkladu bude odvedený štátu (týka sa tiketov podaných na pobočkách) - v prípade splnenia všetkých podmienok máte nárok na vrátenie vkladu až do výšky, za akú ste prvú stávku po aktivácii bonusu uzavreli, maximálne však do sumy 30 (tridsať) EUR.
  • Stávku bez rizika nie je možné kombinovať so žiadnym iným bonusom.
  • Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.
  • Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo odobrať hráčovi naspäť pripísaný vklad v plnej výške, resp. požadovať jeho vrátenie, a to najmä v prípade, že hráč uviedol nesprávne údaje v registrácii, zatajil dôležité skutočnosti, alebo pri zistení, že si hráč otvoril viac hráčskych účtov.
  • Bonusová ponuka je obmedzená na jedného hráča a jednu IP adresu.

Platobné metódy

Komunikácia

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.