Fortuna

Stav si na
SUPER BOWL

úplne bez rizika až za 40 eur!

Chcem bonus

NFL - Stav si s bonusom

Bonus pre nových hráčov

Zaregistruj sa a stav si úplne bez rizika až za 40 EUR! Ak netrafíš, vrátime ti vklad. Bonusová ponuka platí len pre nových hráčov.

Stávkovanie LIVE

Zaži ešte viac vzrušenia pri stávkovaní LIVE! Sleduj živé prenosy na FORTUNA TV a stav si na svojich favoritov LIVE priamo počas rozohratého zápasu!

Stiahni si appku

V našej aplikácii nájdeš kompletnú kurzovú ponuku, priame prenosy, všetky štatistiky a výsledky zápasov. Stávkuj rýchlo a pohodlne zo svojho mobilu.

Podmienky a ustanovenia

Využite stávku bez rizika. Vrátime Vám 100 % vkladu, keď Vaša stávka nebude výherná, a to až do výšky 40 EUR!

  • Ponuka Stávky bez rizika platí pre každého nového klienta, zaregistrovaného v stávkovej kancelárii FORTUNA SK, a.s. (ďalej Fortuna).
  • Stávku bez rizika môžete využiť online (na webstránke www.ifortuna.sk a v mobile na gm.ifortuna.sk), a vo všetkých pobočkách spoločnosti Fortuna po vložení promo kódu 40NFL v období od 8.1.2021 do 8.2.2021
  • Táto ponuka platí iba na prvú stávku po aktivovaní tohto bonusu.
  • Ponuka Stávky bez rizika platí len na prvú stávku po aktivovaní bonusu a s minimálnym kurzom 2.00 (platí pre SOLO, AKO, s výnimkou Virtuálnych hier a dlhodobých stávok).
  • Na uzavretie prvej stávky má klient obdobie 7 dní po aktivácii, po tejto dobe nárok na uzavretie Stávky bez rizika zaniká.
  • V prípade, ak Vaša prvá stávka po aktivácii bonusu bude neúspešná, Fortuna Vám vráti vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na hráčsky účet. Fortuna vráti klientovi len vklad za tiket, manipulačný poplatok vo výške 6 % z vkladu bude odvedený štátu (týka sa tiketov podaných na pobočkách). V prípade splnenia všetkých podmienok máte nárok na vrátenie vkladu až do výšky, za akú ste prvú stávku po aktivácii bonusu uzavreli, maximálne však do sumy 40 (štyridsať) EUR.
  • Stávku bez rizika nie je možné kombinovať so žiadnym iným bonusom.
  • Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.
  • Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo odobrať hráčovi naspäť pripísaný vklad v plnej výške, resp. požadovať jeho vrátenie, a to najmä v prípade, že hráč uviedol nesprávne údaje v registrácii, zatajil dôležité skutočnosti, alebo pri zistení, že si hráč otvoril viac hráčskych účtov.
  • Bonusová ponuka je obmedzená na jedného hráča a jednu IP adresu.

Platobné metódy

Komunikácia

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.